QUEEN set Jantár S37

Set z Jantáru: Šperk, Ktorý Vyjadruje Eleganciu a Nadčasovosť

Predstavujeme vám exkluzívny set z jantáru, ktorý je skutočným umeleckým dielom. Tento set kombinuje prírodnú krásu jantáru s eleganciou chirurgickej ocele v zlatom prevedení. Ide o klenot, ktorý nielenže ozdobí váš vzhľad, ale aj vdýchne nový život do každej vašej módnej kombinácie. Poďme sa podrobnejšie pozrieť na jednotlivé kúsky tohto nádherného setu a zistiť, prečo by mal byť práve on vašou ďalšou investíciou do šperkov.

Visiace Náušnice

Tento set obsahuje elegantné visiace náušnice, ktoré sú zdobené siedmimi jantármi. Každý z týchto jantárov má rozmery 0,5 x 1 cm, čo im dodáva jemný, ale výrazný vzhľad. Náušnice majú dĺžku 6,5 cm, čo je ideálna veľkosť na to, aby vynikli, ale pritom nepôsobili prehnane. Vďaka chirurgickej oceli v zlatom prevedení sú hypoalergénne, odolné voči korózii a dlhodobo si zachovávajú svoj lesk.

Náramok

Náramok v tomto sete je zdobený trojicou jantárov, ktoré tvoria harmonický celok s ostatnými šperkami. Jeho dĺžka je 20 cm, avšak na požiadanie sa dá upraviť, čo zaručuje maximálny komfort nosenia. Chirurgická oceľ v zlatom prevedení zaručuje, že náramok bude odolný a zachová si svoj krásny vzhľad aj po dlhodobom nosení.

Náhrdelník

Náhrdelník je ďalším klenotom tohto setu. S dĺžkou 60 cm, ktorá sa dá na požiadanie upraviť, je ideálny na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Trojica jantárov dodáva náhrdelníku eleganciu a jemnosť, pričom chirurgická oceľ v zlatom prevedení zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť.

Význam Jantáru

Jantár je známy svojimi liečivými vlastnosťami a symbolikou. Je považovaný za kameň slnečnej energie, ktorý prináša pozitívnu energiu a vnútorný pokoj. Tradične sa verí, že jantár podporuje zdravie, chráni pred negatívnymi vplyvmi a zlepšuje náladu. Nosíte teda nielen krásny šperk, ale aj kúsok prírody, ktorý má pozitívny vplyv na vašu pohodu.

Prečo Si Vybrať Náš Set z Jantáru?

1. Jedinečný Dizajn: Každý kus tohto setu bol starostlivo navrhnutý tak, aby zdôraznil krásu jantáru a elegantné prevedenie chirurgickej ocele v zlatom tóne.

2. Vysoká Kvalita: Použitá chirurgická oceľ je hypoalergénna a odolná voči korózii, čo zaručuje dlhú životnosť a stále krásny vzhľad šperku.

3. Prispôsobivosť: Dĺžku náhrdelníka a náramku je možné na požiadanie upraviť, čo zaručuje maximálny komfort a prispôsobenie vašim potrebám.

4. Liečivé Vlastnosti: Jantár je nielen krásny, ale aj symbolizuje pozitívnu energiu a vnútorný pokoj.

Časté Otázky a Odpovede

- Je jantár pravý?

Áno, používame len prírodný jantár najvyššej kvality.

- Je možné upraviť dĺžku šperkov?

Áno, dĺžku náhrdelníka a náramku je možné upraviť na požiadanie.

- Ako sa starať o šperky z jantáru?

Odporúčame uchovávať šperky v suchu, vyhnúť sa kontaktu s chemikáliami a pravidelne ich čistiť jemnou handričkou.

Záver

Náš set z jantáru je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kombináciu elegancie, trvalej krásy a pozitívnej energie. Nezmeškajte príležitosť obohatiť svoju kolekciu šperkov o tento úžasný set, ktorý zdôrazní vašu jedinečnosť a štýl. Objednajte si ho ešte dnes a nechajte sa uniesť krásou jantáru!


39,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom