QUEEN set S31

Set "Srdce": Perfektný darček, ktorý nosíte blízko pri srdci

Hľadáte perfektný darček pre seba alebo svojich blízkych? Set "Srdce" je tým správnym výberom! Tento elegantný a nadčasový set pozostáva z náramku a náhrdelníka, ktoré sú zdobené brilantnými farebnými brúsenými korálkami s priemerom 0,2 cm a nádherným príveskom v tvare srdiečka s rozmermi 1,5 x 1,5 cm. Retiazka má dĺžku 45 cm a náramok 17 cm, pričom oba kusy sa dajú upraviť podľa vašich požiadaviek.

Prečo si vybrať set "Srdce"?

Unikátny dizajn, ktorý zaujme

Set "Srdce" je kombináciou elegancie a jemnosti. Brúsené korálky vytvárajú jemný lesk, ktorý priťahuje pohľady a dodáva šperkom jedinečný charakter. Prívesok v tvare srdiečka je symbolom lásky a priateľstva, čo robí tento set ideálnym darčekom pre špeciálne príležitosti.

Prispôsobiteľná dĺžka pre dokonalé pohodlie

Chcete, aby vám šperk dokonale sadol? Žiadny problém! Retiazku aj náramok je možné upraviť na požiadanie, takže si môžete byť istí, že vám set bude dokonale sedieť. Toto personalizované prispôsobenie len umocňuje hodnotu a výnimočnosť tohto setu.

Kvalitné materiály pre dlhú životnosť

Každý prvok setu "Srdce" je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a zároveň šetrné k pokožke. Brúsené korálky sú nielen krásne, ale aj odolné, takže sa môžete tešiť na ich dlhotrvajúci lesk.

Ideálny pre každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti

Tento set je tak univerzálny, že ho môžete nosiť každý deň alebo si ho nechať na špeciálne príležitosti. Či už idete do práce, na rande alebo oslavu, set "Srdce" vždy doplní váš outfit a pridá mu štipku elegancie.

Perfektný darček, ktorý hovorí viac ako tisíc slov

Chcete vyjadriť svoju lásku, priateľstvo alebo vďaku? Set "Srdce" je tým pravým darčekom, ktorý hovorí za vás. Je to symbolický a krásny spôsob, ako ukázať svoju náklonnosť a ocenenie.

Najväčšie výhody setu "Srdce":

- Unikátny a elegantný dizajn: Jemné brúsené korálky a prívesok v tvare srdiečka zaručene zaujmú.

- Prispôsobiteľná dĺžka: Možnosť úpravy retiazky a náramku pre dokonalé pohodlie.

- Kvalitné materiály: Odolné a šetrné k pokožke, zaručujú dlhú životnosť.

- Univerzálnosť: Vhodný na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti.

- Ideálny darček: Symbolizuje lásku, priateľstvo a vďaku.

Nechajte svoj štýl rozkvitnúť so setom "Srdce" a pridajte do svojho života štipku elegancie a jemnosti. Objednajte si ho ešte dnes a zažite, ako môže malý detail zmeniť celý váš vzhľad.


19,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom