QUEEN set S34

Set náušnice a retiazka zo zeleného achátu: Skvost, ktorý oslní

Objavte dokonalú kombináciu elegancie a sofistikovaného dizajnu s naším exkluzívnym setom náušníc a retiazky zo zeleného achátu. Tento nádherný set je vyrobený z chirurgickej ocele v luxusnom zlatom prevedení, ktorý nielenže podčiarkne váš štýl, ale aj dodá pocit sebadôvery a elegancie.

Prečo si vybrať tento set?

Zelený achát je kameňom rovnováhy a harmónie, známy svojimi pozitívnymi účinkami na telo i dušu. Tento nádherný minerál, s priemerom 0,8 cm, zdobí retiazku a náušnice, ktoré predstavujú spojenie prírodného bohatstva a moderného dizajnu. Retiazka s dĺžkou 50 cm je ideálna pre akýkoľvek outfit, pričom na požiadanie ju vieme upraviť podľa vašich predstáv. Náušnice s dĺžkou 4,5 cm prinesú vášmu vzhľadu jemný, ale výrazný dotyk luxusu.

Tento set nie je len šperkom – je to investícia do vášho pocitu pohody a krásy. Zelený achát, známy svojimi liečivými vlastnosťami, vám pomôže nájsť vnútorný pokoj a rovnováhu. Vďaka chirurgickej oceli, z ktorej je set vyrobený, si môžete byť istí, že vaše šperky zostanú krásne a odolné dlhé roky.

Najväčšie výhody produktu:

- Elegancia a štýl: Luxusný zlatý design z chirurgickej ocele, ktorý zvýrazní váš pôvab a eleganciu.

- Liečivé účinky: Zelený achát prináša rovnováhu, harmóniu a pozitívne účinky na telo i dušu.

- Vysoká kvalita: Odolná a hypoalergénna chirurgická oceľ zaručuje dlhú životnosť a komfort nosenia.

- Prispôsobiteľnosť: Retiazku je možné upraviť podľa vašich individuálnych potrieb.

- Univerzálnosť: Perfektná sada pre každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti, ktorá sa hodí ku každému outfitu.

Prejdite od všednosti k výnimočnosti s naším setom náušníc a retiazky zo zeleného achátu. Doprajte si kúsok luxusu, ktorý vás bude sprevádzať každý deň s pocitom krásy a rovnováhy. Nechajte sa uniesť kúzlom zeleného achátu a zažite, ako tento šperk rozžiari váš život.29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom