QUEEN set S401

Predstavujeme vám exkluzívny set špirálky s obsidiánom – pravou ozdobou pre každú príležitosť. Tento jedinečný šperk spája eleganciu s hlbokým významom obsidiánu, kameňa ochrany a očisty. Každý kúsok je starostlivo vyrobený z kvalitnej mosadze a zdobený čiernym obsidiánom, ktorý dodáva šperku tajomný nádych.

Náušnice majú dĺžku 3,5 cm a sú ozdobené kameňmi s priemerom 0,8 cm, čo im dodáva decentný, no výrazný charakter. Súčasťou setu je aj retiazka s dĺžkou 50 cm, ktorá môže byť na požiadanie prispôsobená, aby dokonale sedela každému. Tento set nie lenže zaujme na prvý pohľad, ale tiež ponúka hlbšie posolstvo a ochranu, ktoré obsidián zastupuje.

Nech už hľadáte štýlový doplnok k večernému oblečeniu alebo chcete pridať trochu mystiky do svojho každodenného vzhľadu, tento set špirálky s obsidiánom je perfektnou voľbou. Sľubuje nielen krásu, ale aj posilnenie a ochranu v každodennom živote.

Hlavné prednosti:Exkluzívny dizajn: Unikátne prepracované špirálky s prírodným čiernym obsidiánom dodávajú šperku neobyčajný vzhľad.


Prispôsobiteľnosť: Dĺžka retiazky sa dá upraviť podľa individuálnych potrieb, čím zaručuje dokonalé pohodlie a vzhľad.


Energia a ochrana: Obsidián ako kameň ochrany pred negatívnymi vplyvmi a energiami vám môže prinášať pokoj a stabilitu.


Všestrannosť: Ideálny na každodenné nosenie, ale zároveň dostatočne štýlový na špeciálne príležitosti.


Kvalitné materiály: Vyrobené z mosadze, garantujúce dlhodobú trvanlivosť a estetickú hodnotu šperku.


29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom