QUEEN set S402

Predstavujeme Vám exkluzívny set s brúsenými korálkami, ktorý vám prinesie kúsok luxusu do každodenného života. Tento elegantný set obsahuje náušnice a náramok, ktoré sú vyrobené z chirurgickej ocele s nádherným zlatým finišom. Každý kúsok je starostlivo zdobený troma brilantne brúsenými korálkami, ktoré majú priemer 0,5 cm a zaručene upútajú pozornosť.

Náušnice s dĺžkou 6 cm vám poskytnú nápaditý a zároveň sofistikovaný vzhľad, ktorý doplní akýkoľvek outfit, či už ide o bežné denné nosenie alebo o špeciálne príležitosti. Náramok s dĺžkou 20 cm je pohodlný a ľahko sa prispôsobí akejkoľvek veľkosti zápästia, čo z neho robí ideálny doplnok pre každého.

Nechajte sa očariť jemnosťou a eleganciou tohto setu, ktorý bol navrhnutý tak, aby zdôraznil vašu prirodzenú krásu a štýl. Či už hľadáte dokonalý darček pre milovanú osobu alebo špeciálny doplnok pre seba, tento set s brúsenými korálkami je perfektnou voľbou.

Hlavné výhody:Vysoká kvalita materiálu: Vyrobené z chirurgickej ocele, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.


Luxusný vzhľad: Zlaté prevedenie a lesklé brúsené korálky dodávajú setu nádych luxusu.


Univerzálnosť: Ideálne pre rôzne príležitosti, od bežného nosenia po večerné udalosti.


Pohodlné nosenie: Náramok sa ľahko prispôsobí veľkosti zápästia, zatiaľ čo náušnice sú ľahké a neobťažujú pri dlhodobom nosení.


Perfektný darček: Ideálny a premyslený darček pre každú ženu, ktorá si potrpí na eleganciu a štýl.29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy
Skladom