QUEEN set z Amazonitu S145

Pripojte sa k exkluzívnej spoločnosti vlastníkov QUEEN setu z Amazonitu S145 - naušnice a retiazka, ktoré sú nielen eleganciou, ale aj posolstvom nádeje a prosperity. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste nemali nechať túto príležitosť prejsť pomedzi prsty.

Tento výnimočný set je skvostným príkladom remeselného umenia, ktorý doplní akýkoľvek outfit a súčasne pôsobí ako krásna talizman. Každý kúsok zdobi nie len čarovný amazonit, ale aj hviezdičky a riečna perla, ktoré dodávajú tomuto setu jedinečnú a luxusnú výbavu.

Naušnice sú pozoruhodné svojou dĺžkou 3,5 cm a sú zdobené tromi amazonitmi o veľkosti 0,5-0,9 cm a jednou hviezdičkou s rozmermi 0,3 x 0,3 cm. Retiazka potom s dĺžkou 50 cm, ktorú vieme upraviť presne podľa vašich predstáv, vyniká troma amazonitmi, troma hviezdičkami a riečnou perlou s rozmermi 0,9 cm. Celý set je vyhotovený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a hypoalergénne vlastnosti.

Amazonit, ktorý je centrálnym prvkom tohto setu, je výnimočný polodrahokam, známy aj ako kameň nádeje. Je to skvelý spoločník pre tých, ktorí hľadajú prosperitu a dôveru v lepšiu budúcnosť. S týmto setom nielenže získate nádherný šperk, ale aj silný energetický nástroj, ktorý vám pomôže na vašej životnej ceste.

V skratke, tu je päť dôvodov, prečo by ste mali QUEEN set z Amazonitu S145 pridať do svojej zbierky:

- Handmade šperk, ktorý je skutočným príkladom remeselného umenia.

- Vynikajúce materiály - chirurgická oceľ a amazonit - zaručujú dlhú životnosť a hypoalergénne vlastnosti.

- Personalizácia dĺžky retiazky podľa vašej potreby.

- Amazonit ako symbol prosperity a nádeje.

- Luxusný a jedinečný design, ktorý dodá vášmu outfitu ten správny lesk.

Neodolajte pokušeniu a doprajte si kúsok luxusu s QUEEN setom z Amazonitu S145. Pretože vy si to zaslúžite

.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy