QUEEN set z Amazonitu S170

Predstavujeme QUEEN set z Amazonitu S170 - vašu šancu skutočne žiariť a vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť. Tento luxusný set náušnic a retiazky je presne tým, čo potrebujete, aby ste pridali ten správny dotyk žiarivosti a elegancie k vašemu outfitu.

Vytvorený s láskou a precíznosťou, každý kúsok tohto setu je zdobený amazonitom, malými hviezdičkami a skleneným srdiečkom, ktoré spolu tvoria dokonalú harmoniu a vytvárajú zaujímavý vizuálny efekt. Amazonit je kameň, ktorý je známy svojou schopnosťou zmierniť stres a úzkosť, čo z neho robí skvelý spoločník na každodenné nosenie.

Náušnice sú dlhé 4 cm a zdobené amazonitom o veľkosti 0,4 cm, hviezdičkou o veľkosti 0,3 cm a skleneným srdiečkom o veľkosti 1 cm. Retiazka má dĺžku 50 cm, no môžeme ju na požiadanie zhotoviť aj v požadovanej dĺžke. Je zdobená troma hviezdičkami veľkými 0,3 cm, amazonitom o veľkosti 1 cm a skleneným srdiečkom o veľkosti 1 cm.

QUEEN set z Amazonitu S170 je vyrobený z chirurgickej ocele vo zlatom prevedení, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a hypoalergické vlastnosti. Tento set je skutočne kráľovným výberom pre modernú ženu, ktorá chce vynikať.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť QUEEN set z Amazonitu S170:

1. Luxusný a elegantný dizajn - vytvorený pre ženy, ktoré chcú žiariť.

2. Prírodný amazonit - známy svojou schopnosťou zmierniť stres a úzkosť.

3. Prispôsobiteľná dĺžka retiazky - vyrobená na mieru pre vaše pohodlie.

4. Hypoalergický materiál - vyrobený z chirurgickej ocele vo zlatom prevedení, ideálny pre citlivú pokožku.

5. Exkluzívny set - náušnice a retiazka, ktoré sa perfektne dopĺňajú a vytvárajú harmonický celok.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy