QUEEN set z číreho krištáľu S256

Predstavujeme Vám set z čistého krištáľu – klenot, ktorý nie je len doplnkom, ale symbolom elegance, čistoty a osobitého šarmu. Tento exkluzívny set, pozostávajúci z náušníc a retiazky s príveskom, bol navrhnutý tak, aby odrážal nekonečnú krásu a sofistikovanosť nositeľky.

Náušnice dlhé 8 cm sú zdobené piatimi oslnivými krištálmi, ktoré majú rozmery približne 0,8-1 cm. Ich puzetové zapínanie zabezpečuje, že náušnice zostanú pevne a bezpečne na svojom mieste, zatiaľ čo Vy oslňujete svojím výberom. Retiazka dlhá 3 cm, doplnená o jedinečnú ozdobu z krištáľu a srdiečko s rozmery 1x1 cm, je vyrobená z chirurgickej ocele v striebornom prevedení, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť a neustálu krásu.

Tento set nie je len šperkom. Je to vyjadrenie toho, kto ste. Každý krištáľ bol starostlivo vybraný, aby odzrkadľoval svetlo na každom kroku, pripomínajúc Vám a okoliu Vašu jedinečnú iskru.

Prečo by ste si mali vybrať náš set z čistého krištáľu?

- Univerzálnosť a elegancia: Tento set môžete nosiť na každú príležitosť, či už ide o formálnu večeru, pracovné stretnutie alebo bežný deň. Vždy pridá štipku elegancie.

- Vysoká kvalita materiálov: Vyrobené z chirurgickej ocele a pravých krištáľov, tento set zaručuje odolnosť a dlhotrvajúcu krásu bez alergických reakcií.

- Jedinečný dizajn: S kombináciou puzetových náušníc a retiazky s príveskom tento set vyniká unikátnym dizajnom, ktorý zvýrazní Vašu osobnosť.

- Ideálny darček: Hľadáte niečo špeciálne pre svoju milovanú osobu? Tento set z čistého krištáľu je ideálnym vyjadrením Vašich citov.

- Symbolika a význam: Krištáľy sú známe svojimi pozitívnymi energetickými vlastnosťami. Nosením tohto setu nielenže zvýrazníte svoju krásu, ale aj prilákate pozitívnu energiu do svojho života.

Nechajte tento set z čistého krištáľu rozžiariť Vašu krásu a priniesť harmoniu do Vášho života. Objednajte si ho ešte dnes a cíťte sa každý deň výnimočne.

39,90 €
nezahŕňa cenu dopravy