QUEEN set z Ruženinu S171

Predstavujeme vám QUEEN set z ruzeninu S171 - elegantnú súpravu náušníc a retiazky, ktorá je tak jedinečná ako vy! Tento krásny set je navrhnutý s dokonalým okom pre detail a je vyrábaný z kvalitnej chirurgickej ocele v zlatom prevedení. S jeho nádhernými detailami z ruženinu a sklenenými srdiečkami je tento set naozaj klenotom, ktorý pridá šarm každému vášmu outfitu.

Náušnice sú zdobené ruženinom cca 0,4 cm a ozdobou cca 0,3 cm, doplnené skleneným srdiečkom cca 1 cm. S dĺžkou 4 cm sú dokonale vyvážené a elegantné, pritom stále výrazné a nápadné. Retiazka ma dĺžku 50 cm, ale na požiadanie vieme dodať v požadovanej dĺžke. Je zdobená dvoma srdiečkami cca 0,3 cm, ruženinom cca 0,8 cm, skleneným srdiečkom 1 cm a ozdobou dlhou 1,2 cm.

S QUEEN setom z ruzeninu S171 budete vždy vyzerať a cítiť sa ako kráľovná. Pridajte túto luxusnú súpravu do svojej kolekcie dnes a zažite krásu a kvalitu, ktoré vám môže ponúknuť len tento výnimočný set.

Výhody QUEEN setu z ruzeninu S171:

1. Elegantný dizajn - súprava je navrhnutá s dokonalým okom pre detail a je vyrábaná z kvalitnej chirurgickej ocele v zlatom prevedení.

2. Ručne vyrobená - každý kus je ručne vyrobený s láskou a starostlivosťou pre najvyššiu kvalitu.

3. Prispôsobiteľná dĺžka - retiazka je štandardne dlhá 50 cm, ale na požiadanie vieme dodať v požadovanej dĺžke.

4. Dokonale vyvážený - náušnice sú dĺžky 4 cm, čo zaisťuje dokonalú rovnováhu medzi eleganciou a výraznosťou.

5. Luxusný vzhľad - s týmto setom budete vždy vyzerať a cítiť sa ako kráľovná.

29,90 €
nezahŕňa cenu dopravy