QUEEN set zo zeleného Achatu S172

Predstavujeme vám QUEEN Set z zeleného Achatu S172 - dokonalú kombináciu elegancie a krásy, ktorá vám dodá samozrejmú sebavedomosť a umocní vás svojou zářou pri každej príležitosti.

Náš set pozostávajúci z náušníc a retiazky je skutočným výrazom exkluzivity. S jemne vybrúsaným zeleným achatom veľkosti cca 0,4 cm a ozdobou veľkosti cca 1,2 cm, doplneným o pôvabné sklenené srdiečko o veľkosti 1 cm, sú náušnice naozaj rafinovaným kúskom. S dĺžkou 4 cm sú ideálne nielen pre denné nosenie, ale aj pre špeciálne príležitosti.

Retiazka o dĺžke 50 cm je spojením krásy a elegancie. Je zdobená veľkými achatmi o veľkosti cca 0,8 cm, skleneným srdiečkom 1 cm a troma ozdobami dlhými 1,2 cm. A v prípade, že si želáte inú dĺžku, sme pripravení ju dodať podľa vašich požiadaviek.

Celý set je vyrobený z chirurgickej ocele v zlatom prevedení, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Ešte stále zvažujete? Pozrite sa na tieto úžasné výhody:

1. **Exkluzívny dizajn:** Set je skutočným výrazom elegancie a krásy, ktorý vyniká svojím jedinečným a originálnym dizajnom.

2. **Prémiová kvalita:** Vďaka použitiu chirurgickej ocele v zlatom prevedení je set odolný voči poškodeniu a garantuje dlhú životnosť.

3. **Prispôsobiteľnosť:** Ponúkame možnosť prispôsobiť dĺžku retiazky podľa vašich požiadaviek.

4. **Výrazný štýl:** Zelený achat, sklenené srdiečko a ozdoby dokonale dopĺňajú váš outfit a dodajú mu osobitý charakter.

5. **Všestrannosť:** Perfektný na každodenné nosenie alebo špeciálne príležitosti.

Objednajte si QUEEN Set z zeleného Achatu S172 ešte dnes a zaujmite svojou eleganciou a štýlom!

29.90 €
excluding shipping cost