QUEEN visiace náušnice Chalcedón NA102

Ak hľadáte náušnice, ktoré sú nielen krásne, ale aj plné hlbokého významu, vaša hľadanie sa práve skončilo. Predstavujeme QUEEN visiace náušnice Chalcedón NA102 - skvelé príslušenstvo, ktoré môže byť tým najlepším doplnkom akejkoľvek vašej kombinácie.

Skvostné náušnice s dĺžkou 3 cm v zlatom prevedení sú vyrobené z chirurgickej ocele, ktorá neobsahuje nikel. Prívesok týchto náušníc je zdobený červeným chalcedonom s rozmermi 1 x 0,6 cm, kameňom s hlbokým významom a očistnými vlastnosťami.

Chalcedón je známy ako kameň pokoja, a je to kryštál s výborným očistným účinkom. Verí sa, že pomáha liečiť všetko zlé, vrátane dosiaľ nezahojených rán. Je to kameň, ktorý posilňuje materský pud, zvyšuje tvorbu materského mlieka a ukladanie minerálnych látok v tele. Chalcedón tiež pomáha pri redukcii príznakov demencie a senility.

Tieto náušnice sú viac než len šperk. Sú vyjadrením krásy, moci a duchovnej sily. Sú dokonalým spoločníkom pre každú modernú ženu, ktorá si praje vyjadriť svoju individualitu a súčasne pôsobiť elegantne.

Hlavné výhody QUEEN visiacich náušníc Chalcedón NA102:

1. Vyrobené z hypoalergénnej chirurgickej ocele, ideálne pre citlivú pokožku.

2. Dekorované s červeným chalcedonom, kameňom s pozitívnymi vlastnosťami.

3. V zlatom prevedení, ktoré dodáva eleganciu a luxusný vzhľad.

4. Sú ideálnym darčekom pre seba alebo pre blízku osobu, ktorá si zaslúži niečo špeciálne.

5. Sú stvorené pre modernú ženu, ktorá chce vyjadriť svoju individualitu a eleganciu.

Objednajte si QUEEN visiace náušnice Chalcedón NA102 dnes a nechajte sa očariť ich jedinečnou krásou a pozitívnym vplyvom!

14.90 €
excluding shipping cost