QUEEN visiace náušnice Chalcedon NA107

Osvieťte svoj deň akýmisiestom štýlu a elegance s našimi QUEEN visiacimi náušnicami Chalcedon NA101. Vyrobené z najkvalitnejšej chirurgickej ocele a doplnené jedinečnými kameňmi Chalcedon, tieto náušnice sú nielen módnym doplnkom, ale tiež symbolom silných medziľudských vzťahov a vnútornej stability.

S dĺžkou 3 cm a kameňom chalcedonu vo veľkosti 0,6 x 0,6 cm, tieto náušnice sú dokonalou rovnováhou medzi jemnosťou a výraznosťou. Zlaté prevedenie chirurgickej ocele dodáva tomuto kúsku luxusný vzhľad, zatiaľ čo absencia niklu zaručuje pohodlné nosenie aj pre tie najcitlivejšie uši.

Chalcedon, kameň dodávajúci silu medziľudským vzťahom, prenáša pocit bratstva a dobrej vôle, zvyšuje vnútornú stabilitu skupín. Tento kryštál pohlcuje negatívnu energiu, ktorú potom rozptyľuje, aby zabránil jej ďalšiemu prenášaniu.

Tieto náušnice sú nielen módnym štatementom, ale aj nástrojom na povzbudenie pozitívnej energie a zlepšenie medziľudských vzťahov. Bez ohľadu na to, či hľadáte perfektný doplnok na večierok alebo výnimočný darček pre blízku osobu, QUEEN visiace náušnice Chalcedon NA101 sú ideálnou voľbou.

5 presvedčivých výhod tohto produktu:

1. Luxusný vzhľad: Zlaté prevedenie chirurgickej ocele dodáva týmto náušnicám sofistikovaný vzhľad, ktorý dopĺňa akýkoľvek outfit.

2. Pohodlné nosenie: Vyrobené z chirurgickej ocele bez niklu, tieto náušnice sú ideálne aj pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

3. Energetické vlastnosti: Chalcedon, ktorý je integrovaný do týchto náušníc, pôsobí ako silný ochranca pred negatívnymi energiami.

4. Univerzálna veľkosť: S dĺžkou 3 cm a rozmery kameňa 0,6 x 0,6 cm sú tieto náušnice skutočne univerzálnym doplnkom.

5. Výraz silných medziľudských vzťahov: Chalcedon je známy svojimi vlastnosťami posilňovať medziľudské vzťahy a podporovať dobrú vôľu.

14.90 €
excluding shipping cost